Annonce
Sælgeranbefaling:9.78 ud af 10(32 svar)
Kontakt
EDC Jesper OlsenElmegade 11D, st.4400 Kalundborg59560900441@edc.dk
Sælgeranbefaling:9.78 ud af 10(32 svar)
Hos EDC Jesper Olsen sælger vi fast ejendom primært i Kalundborg kommune. Vi sælger både villa, rækkehuse, ejerlejligheder, andelsboliger, byggegrunde, landbrug og mindre erhverv. Køber du bolig er vi specialuddannet til at rådgive boligkøbere incl. udarbejdelse af skøde og refusionsopgørelse. Kontakt os - så får du et team med stort lokalkendskab, høj faglig ekspertise og et team der arbejder for hurtigt og smidigt salg.
Læs mere hos mæglerSolgte boliger i alt106
Boliger til salg28
Ejendomsmæglere3
Antal medarbejdere5
Medlem af brancheorg. DE
Solgte106
Salgstid122 dage
Afslag-7%
M² pris12.803 kr.
Medlem af brancheorg. DE
Kundetilfredshed
I forbindelse med en afsluttet bolighandel udsender Boligsiden et spørgeskema til sælger og køber for at afdække deres tilfredshed med mægleren.
Sælger (32 svar)
- Sælger (32 svar)
- Køber (14 svar)
Sælgeranbefaling: 9.78 ud af 10 | Butik | Landsdel-gennemsnit |
---|---|---|
Hvor tilfreds eller utilfreds var du med rådgivningen i forbindelse med prisfastsættelsen på boligen? | 9,44 | 9,43 |
Hvor tilfreds eller utilfreds var du med, hvordan du blev informeret om, hvor lang tid det ville tage at sælge boligen? | 9,28 | 9,29 |
Hvor tilfreds eller utilfreds var du med gennemgangen af de handelsdokumenter (formidlingsaftale, købsaftale, salgsprovenu), som ejendomsmægleren udarbejdede i forbindelse med salget af boligen? | 9,69 | 9,38 |
Nøgletal
Rækkehus
- Rækkehus
- Lystejendom
- Helårsgrund
- Andelsbolig
- Fritidsgrund
- Fritidsbolig
- Villa
- Ejerlejlighed
Solgte emner (rækkehuse)
Handelspris (gns.)1.141.667
Handelspris pr. m² (gns.)14.720
Ændring i udbudspriser (gns.) -5%
Solgte rækkehuse (hele butikken)3
Solgte ift. udbud0%
Til salg (rækkehuse)
Udbudspris (gns.)1.345.000
M² pris (gns.)15.824
Rækkehuse til salg1
Inspiration og nyheder
Annonce