Fritidsbolig
Se prisudviklingen for denne bolig samt området, den ligger i. Dyk ned i historiske data og følg markedets udvikling, så du kan blive opdateret på tendenserne i området.
Se tidslinjen for boligens historie på markedet.
2025
Bygget
2024
jun.
Fjernet fra boligsiden
425.000 kr.
2024
jun.
Solgt, alm. frit salg
675.000 kr.
2025
Bygget
2024
jun.
Fjernet fra boligsiden
425.000 kr.
2024
jun.
Solgt, alm. frit salg
675.000 kr.
Grafen viser udviklingen i salgspris pr. m2 i området boligen ligger i
Bemærk at der kun optræder data for de måneder, hvor der har været minimum fem handler i hver af de tre forudgående måneder.
| Navn | Pris | Boligtype | Størrelse | Salgsdato | m² pris | Afstand |
|---|
Her finder du information om grunden, miljø-forhold og interessen for boligen – alt samlet for at give dig et komplet overblik.
Der er 38.234 indbyggere i Jammerbugt Kommune. Kommuneskatten er på 25,7% og grundskyldspromillen på 13,2‰.
| Navn | Afstand | Trivsel | Karaktergns. |
|---|---|---|---|
| Saltum Skole | 2,9 km | Ikke oplyst | Ikke oplyst |
| Jetsmark Skole | 8,2 km | Ikke oplyst | Ikke oplyst |
| Aabybro Skole | 14,3 km | Ikke oplyst | Ikke oplyst |
Det skrev mægleren, da boligen blev sat til salg:
Saltum Strandcamping er nu lukket for at gøre plads til et nyt flot sommerhusområde. I første omgang sælges ”etape 1” som er de grunde som er beliggende længst om syd (længst væk fra Saltum Strandvej). Etape 1 består af i alt 23 grunde og et lækkert fællesareal – Der er solgt 15 grunde. Priser fra kun 395.0...
Beskrivelsen af teksten om boligen er beskyttet og må derfor ikke kopieres eller på anden vis genbruges.
Kører du til Vesterhavs Sletten i Jammerbugt, kommer du til det her sommerhus. Ser det spændende ud, kan du få mange nyttige informationer på den her side
Fritidsboligen er opført i 2025 . Inde i fritidsboligen er der 134 kvadratmeter, hvor store og små kan sysle med legetøj, familiehygge og meget mere.
Er der brug for, at børn og voksne er adskilt, er der 5 værelser at dele sig op it, så voksensnak ikke bliver forstyrret af børneleg og omvendt.
Seneste salgsdato for sommerhuset var den 2024-06-27. Dengang blev huset solgt til kr. 675.000.
Vesterhavs Sletten er solgt 1 siden 1992.