Fritidsbolig
Så længe har boligen været til salg
Se prisudviklingen for denne bolig samt området, den ligger i. Dyk ned i historiske data og følg markedets udvikling, så du kan blive opdateret på tendenserne i området.
Se tidslinjen for boligens historie på markedet.
November
Udbudt til salg på boligsiden
1.098.000 kr.
2021
feb.
Fjernet fra boligsiden
895.000 kr.
2021
feb.
Solgt, alm. frit salg
855.000 kr.
November
Udbudt til salg på boligsiden
1.098.000 kr.
2021
feb.
Fjernet fra boligsiden
895.000 kr.
2021
feb.
Solgt, alm. frit salg
855.000 kr.
Grafen viser udviklingen i salgspris pr. m2 i området boligen ligger i
Bemærk at der kun optræder data for de måneder, hvor der har været minimum fem handler i hver af de tre forudgående måneder.
| Navn | Pris | Boligtype | Størrelse | Salgsdato | m² pris | Afstand |
|---|
Her finder du information om grunden, miljø-forhold og interessen for boligen – alt samlet for at give dig et komplet overblik.
Se udviklingen i visninger, klik til mægler og gemt af brugere i al boligens tid på markedet
Der er 223.174 indbyggere i Aalborg Kommune. Kommuneskatten er på 25,6% og grundskyldspromillen på 7,4‰.
| Navn | Afstand | Trivsel | Karaktergns. |
|---|---|---|---|
| Hals Skole | 2,0 km | 3,7 af 6.0 | 6,7 af 12 |
| Ulsted Skole | 8,2 km | 3,5 af 6.0 | Ikke oplyst |
| Mou Skole | 8,6 km | 3,7 af 6.0 | 6,8 af 12 |
Åbent hus med tilmeldingskrav 10/11 - klik på billede - *Tilsluttet offentlig kloak * Asbestfrit tagmateriale * fibernet Velkommen til Sydvestvej 51 – et charmerende sommerhus med masser af ægte feriestemning, dejlige udearealer og en attraktiv beliggenhed i det populære Bisnap. Sommerhuset byder på 92 m² og er indrettet med to gode værelser, badeværelse samt en hyggelig opholdsafdeling, hvor stue, spiseplads og køkken danner de naturlige rammer om samværet. Huset er indrettet i flere niveauer, hvilket giver en spændende og stemningsfuld atmosfære, og fra opholdsarealerne er der god forbindelse til de store terrassemiljøer. Udenfor venter en skøn og grøn grund på mere end 1.327 m² med masser af plads til både leg, afslapning og lange sommerdage. Omkring huset findes både åbne og overdækkede terrasser, så der er rig mulighed for at finde sol, skygge og læ dagen igennem. På grunden findes desuden et udhus, som er indrettet som anneks og giver ekstra anvendelsesmuligheder. Beliggenheden fuldender oplevelsen. Her bor I i rolige, naturskønne omgivelser med kort afstand til Kattegat og den dejlige badestrand ved Bisnap. Samtidig er der nem adgang til både Hals og Hou med indkøb, restauranter og hyggelige havnemiljøer. Et dejligt sommerhus med god plads, fine udemiljøer og de helt rigtige rammer om sommerhuslivet ved østkysten.