Andelsbolig
Så længe har boligen været til salg
Se prisudviklingen for denne bolig samt området, den ligger i. Dyk ned i historiske data og følg markedets udvikling, så du kan blive opdateret på tendenserne i området.
Se tidslinjen for boligens historie på markedet.
Oktober
Udbudt til salg på boligsiden
975.000 kr.
2008
feb.
Fjernet fra boligsiden
300.000 kr.
2008
jan.
Udbudt til salg på boligsiden
300.000 kr.
Oktober
Udbudt til salg på boligsiden
975.000 kr.
2008
feb.
Fjernet fra boligsiden
300.000 kr.
2008
jan.
Udbudt til salg på boligsiden
300.000 kr.
| Navn | Pris | Boligtype | Størrelse | Salgsdato | m² pris | Afstand |
|---|
Her finder du information om grunden, miljø-forhold og interessen for boligen – alt samlet for at give dig et komplet overblik.
Se udviklingen i visninger, klik til mægler og gemt af brugere i al boligens tid på markedet
Der er 223.174 indbyggere i Aalborg Kommune. Kommuneskatten er på 25,6% og grundskyldspromillen på 7,4‰.
| Navn | Afstand | Trivsel | Karaktergns. |
|---|---|---|---|
| Højvangskolen | 1,1 km | 3,6 af 6.0 | 7,6 af 12 |
| Svenstrup Skole | 1,3 km | 3,7 af 6.0 | 7,6 af 12 |
| Ferslev Skole | 3,6 km | 3,7 af 6.0 | 7,6 af 12 |
Velkommen til Svenstruphøj 68 i Svenstrup J – en utrolig lys, indbydende og indflytningsklar andelsbolig, hvor en gennemtænkt planløsning og en veludnyttet førstesal giver hele 137 m² bolig. Her får du masser af plads, en skøn atmosfære og dejlige omgivelser, der indbyder til både ro og udeliv.Boligen byder på en supergod planløsning med to gode værelser, et dejligt soveværelse og et lækkert spisekøkken, der danner de perfekte rammer om hverdagens hyggelige stunder. Hertil kommer et stort og anv