Fritidsbolig
Se prisudviklingen for denne bolig samt området, den ligger i. Dyk ned i historiske data og følg markedets udvikling, så du kan blive opdateret på tendenserne i området.
Se tidslinjen for boligens historie på markedet.
2008
Ombygning
1999
nov.
Solgt, alm. frit salg
307.000 kr.
1985
Bygget
2008
Ombygning
1999
nov.
Solgt, alm. frit salg
307.000 kr.
1985
Bygget
Grafen viser udviklingen i salgspris pr. m2 i området boligen ligger i
Bemærk at der kun optræder data for de måneder, hvor der har været minimum fem handler i hver af de tre forudgående måneder.
| Navn | Pris | Boligtype | Størrelse | Salgsdato | m² pris | Afstand |
|---|
Her finder du information om grunden, miljø-forhold og interessen for boligen – alt samlet for at give dig et komplet overblik.
Der er 46.358 indbyggere i Frederikssund Kommune. Kommuneskatten er på 25,7% og grundskyldspromillen på 12‰.
| Navn | Afstand | Trivsel | Karaktergns. |
|---|---|---|---|
| Trekløverskolen, afd. Falkenborg | 3,0 km | Ikke oplyst | Ikke oplyst |
| Trekløverskolen | 3,3 km | 3,6 af 6.0 | 6,8 af 12 |
| Trekløverskolen, afd. Marienlyst | 3,3 km | Ikke oplyst | Ikke oplyst |
Fritidsboligen ligger på Strandlunden i Frederikssund. Ser det spændende ud, kan du få mange nyttige informationer på den her side
Sommerhuset er opført i 1985 og bygget om i 2008. Inde i fritidsboligen er der 103 kvadratmeter, hvor store og små kan sysle med madlavning, spil og meget mere.
Når børnenes lege bliver for vilde, kan de voksne sende dem ind i et af de 4 værelser, så der kan blive mere ro i sommerhuset.
Fritidsboligen blev sidst solgt den 1999-11-26. Salgsprisen for fritidsboligen var dengang kr. 307.000.
Strandlunden er solgt 1 siden 1992.