Fritidsbolig
Se prisudviklingen for denne bolig samt området, den ligger i. Dyk ned i historiske data og følg markedets udvikling, så du kan blive opdateret på tendenserne i området.
Se tidslinjen for boligens historie på markedet.
2003
apr.
Solgt, alm. frit salg
960.933 kr.
2003
feb.
Solgt, øvrigt
950.000 kr.
1999
Bygget
2003
apr.
Solgt, alm. frit salg
960.933 kr.
2003
feb.
Solgt, øvrigt
950.000 kr.
1999
Bygget
Grafen viser udviklingen i salgspris pr. m2 i området boligen ligger i
Bemærk at der kun optræder data for de måneder, hvor der har været minimum fem handler i hver af de tre forudgående måneder.
| Navn | Pris | Boligtype | Størrelse | Salgsdato | m² pris | Afstand |
|---|
Her finder du information om grunden, miljø-forhold og interessen for boligen – alt samlet for at give dig et komplet overblik.
Der er 46.358 indbyggere i Frederikssund Kommune. Kommuneskatten er på 25,7% og grundskyldspromillen på 12‰.
| Navn | Afstand | Trivsel | Karaktergns. |
|---|---|---|---|
| Trekløverskolen, afd. Falkenborg | 2,9 km | Ikke oplyst | Ikke oplyst |
| Trekløverskolen | 3,2 km | 3,6 af 6.0 | 6,8 af 12 |
| Trekløverskolen, afd. Marienlyst | 3,2 km | Ikke oplyst | Ikke oplyst |
Sommerhuset ligger på Strandleddet i Frederikssund. Er fritidsboligen interessant for dig, kan du læse meget mere herunder.
Fritidsboligen er bygget i 1999 . Inde i fritidsboligen er der 93 kvadratmeter, hvor store og små kan sysle med legetøj, familiehygge og meget mere.
Når børnenes lege bliver for vilde, kan de voksne sende dem ind i et af de 5 værelser, så der kan blive mere ro i sommerhuset.
Fritidsboligen blev sidst solgt den 2003-04-28. Dengang var salgsprisen kr. 960.933.
Strandleddet er solgt 2 siden 1992.