Lejebolig·Lejlighed
Depositum
27.800
Indflytningspris
46.900
Forudbetalt leje
9.250
Ledig fra
1. dec. 2026
Ledig til
Ubegrænset
Depositum
27.800
Indflytningspris
46.900
Forudbetalt leje
9.250
Ledig fra
1. dec. 2026
Ledig til
Ubegrænset
Depositum
27.800
Indflytningspris
46.900
Forudbetalt leje
9.250
Ledig fra
1. dec. 2026
Ledig til
Ubegrænset
Bliv klogere på boligen med overblik samt detaljer omkring boligens type og størrelse, faciliteter, adgangsforhold, lejevilkår samt indflytnings- og betalingsoplysninger.
Her finder du information om grunden, miljø-forhold og interessen for boligen – alt samlet for at give dig et komplet overblik.
Der er 24.579 indbyggere i Solrød Kommune. Kommuneskatten er på 24,99% og grundskyldspromillen på 7,9‰.
| Navn | Afstand | Trivsel | Karaktergns. |
|---|---|---|---|
| Munkekærskolen | 721 m | 3,7 af 6.0 | 7,8 af 12 |
| 10Solrød | 1,6 km | Ikke oplyst | Ikke oplyst |
| Uglegårdsskolen | 2,1 km | 3,7 af 6.0 | 7,9 af 12 |
Lejligheden her er en hyggelig 2-værelses lejlighed beliggende i hjertet af Solrød Strand lige ved trylleskoven og i gåafstand til stranden.Lejligheden er lys og indbydende, hvor der er der adgang til badeværelset og køkken alrum med plads til både spiseafdeling og stue. I køkkenet medfølger komfur, emhætte, ovn, køleskab samt skabs- og bord plads.Boligen er beliggende i Solrød – tæt på en lang række faciliteter som fx dagligvare- og specialbutikker, offentligt transport samt strandområde i gåafstand.Bemærk at billederne ikke nødvendigvis er taget af/fra den pågældende bolig, og at udsigt m.v. derfor kan variere.Kontakt os allerede i dag for at høre om boligen og mulighed for en fremvisning på tlf. 33 33 03 05 eller mail: [email protected]




