


Rækkehus
Så længe har boligen været til salg
Se prisudviklingen for denne bolig samt området, den ligger i. Dyk ned i historiske data og følg markedets udvikling, så du kan blive opdateret på tendenserne i området.
Se tidslinjen for boligens historie på markedet.
Maj
Udbudt til salg på boligsiden
2.500.000 kr.
2005
dec.
Solgt, alm. frit salg
9.500.000 kr.
1998
nov.
Solgt, øvrigt
640.000 kr.
Maj
Udbudt til salg på boligsiden
2.500.000 kr.
2005
dec.
Solgt, alm. frit salg
9.500.000 kr.
1998
nov.
Solgt, øvrigt
640.000 kr.
Grafen viser udviklingen i salgspris pr. m2 i området boligen ligger i
Bemærk at der kun optræder data for de måneder, hvor der har været minimum fem handler i hver af de tre forudgående måneder.
| Navn | Pris | Boligtype | Størrelse | Salgsdato | m² pris | Afstand |
|---|
Her finder du information om grunden, miljø-forhold og interessen for boligen – alt samlet for at give dig et komplet overblik.
Se udviklingen i visninger, klik til mægler og gemt af brugere i al boligens tid på markedet
Der er 57.540 indbyggere i Høje-Taastrup Kommune. Kommuneskatten er på 24,6% og grundskyldspromillen på 6,3‰.
| Navn | Afstand | Trivsel | Karaktergns. |
|---|---|---|---|
| Læringshuset | 1,0 km | Ikke oplyst | Ikke oplyst |
| Fløng Skole | 1,5 km | Ikke oplyst | Ikke oplyst |
| Reerslev Skole | 4,0 km | Ikke oplyst | Ikke oplyst |
BOLIGEN ER UDLEJET OG KAN DERFOR IKKE FREMVISES. LEJER KAN IKKE OPSIGES JF. LEJELOVENS §172, SÅ DETTE ER EN REN INVESTERING. BOLIGEN HAR VÆRET LEJET UD TIL SAMME LEJER SIDEN 1/2-1977 INVESTERINGEN GIVER ET BRUTTOAFKAST PÅ CA. 2% Huslejen er pt. kr. 50.071,32 pr. år LAV EJERUDGIFT DA DER IKKE BETALES EJENDOMSVÆRDISKAT VED UDLEJNING OG LEJER AFHOLDER SELV UDGIFT TIL INDBOFORSIKRING, RENOVATION, STRØM, VAND OG FJERNVARMEANLÆGGET (INSTALLERET I 2026) DIREKTE TIL FORSYNINGSSELSKABERNE. _________