


Fritidsbolig
Så længe har boligen været til salg
Se prisudviklingen for denne bolig samt området, den ligger i. Dyk ned i historiske data og følg markedets udvikling, så du kan blive opdateret på tendenserne i området.
Se tidslinjen for boligens historie på markedet.
Maj
Udbudt til salg på boligsiden
2.395.000 kr.
2021
Bygget
2004
aug.
Solgt, alm. frit salg
190.000 kr.
Maj
Udbudt til salg på boligsiden
2.395.000 kr.
2021
Bygget
2004
aug.
Solgt, alm. frit salg
190.000 kr.
Grafen viser udviklingen i salgspris pr. m2 i området boligen ligger i
Bemærk at der kun optræder data for de måneder, hvor der har været minimum fem handler i hver af de tre forudgående måneder.
| Navn | Pris | Boligtype | Størrelse | Salgsdato | m² pris | Afstand |
|---|
Her finder du information om grunden, miljø-forhold og interessen for boligen – alt samlet for at give dig et komplet overblik.
Se udviklingen i visninger, klik til mægler og gemt af brugere i al boligens tid på markedet
Der er 223.174 indbyggere i Aalborg Kommune. Kommuneskatten er på 25,6% og grundskyldspromillen på 7,4‰.
| Navn | Afstand | Trivsel | Karaktergns. |
|---|---|---|---|
| Hals Skole | 2,9 km | Ikke oplyst | Ikke oplyst |
| Mou Skole | 3,8 km | Ikke oplyst | Ikke oplyst |
| Gandrup Skole | 10,3 km | Ikke oplyst | Ikke oplyst |
Flot "Stenhøj" Sommerhus årg 2021. Dette skønne og nyopførte sommerhus er beliggende ved Egense Strand, på kongeørnen - med flot udsigt til Limfjorden. Huset er opført i flot kvalitet med skøn, rummelig træterrasse i hele husets længde. Egense sommerhusområde er beliggende umiddelbart ved indsejlingen til Limfjorden, fra Kattegat. Highligts : 110 m2 boligSkøn beliggenhed.4 store værelser.2 gode badeværelserSkøn og rummelig stue.Panoramaudsigt til LimfjordenCarport og RedskabsrumGodt udlejningspotentiale.Velkommen indenfor til fordelingsgang/entre, derfra til rummelig stue med Åbent køkkenafsnit i lyse farver. Skøn, stue med loft til kip. Brændeovn i stuen. 4 store værelser samt 2 gode badeværelser. Huset opvarmes via brændeovn samt Luft/Luft varmepumpe. Til huset hører carport samt redskabsrum. Huset er tilmeldt udlejning. Har pt været udlejet for ca kr 90.000/årligt men kan optimeres.