


Villa
Så længe har boligen været til salg
Se prisudviklingen for denne bolig samt området, den ligger i. Dyk ned i historiske data og følg markedets udvikling, så du kan blive opdateret på tendenserne i området.
Se tidslinjen for boligens historie på markedet.
September
Udbudt til salg på boligsiden
1.295.000 kr.
1967
Bygget
September
Udbudt til salg på boligsiden
1.295.000 kr.
1967
Bygget
Grafen viser udviklingen i salgspris pr. m2 i området boligen ligger i
Bemærk at der kun optræder data for de måneder, hvor der har været minimum fem handler i hver af de tre forudgående måneder.
| Navn | Pris | Boligtype | Størrelse | Salgsdato | m² pris | Afstand |
|---|
Her finder du information om grunden, miljø-forhold og interessen for boligen – alt samlet for at give dig et komplet overblik.
Se udviklingen i visninger, klik til mægler og gemt af brugere i al boligens tid på markedet
Der er 209.078 indbyggere i Odense Kommune. Kommuneskatten er på 25,5% og grundskyldspromillen på 5,7‰.
| Navn | Afstand | Trivsel | Karaktergns. |
|---|---|---|---|
| Ubberud Skole | 1,9 km | 3,6 af 6.0 | 7 af 12 |
| Korup Skole | 4,1 km | 3,6 af 6.0 | 6,8 af 12 |
| Paarup Skole | 5,9 km | 3,7 af 6.0 | 7,6 af 12 |
Drømmer I om en bolig, hvor I kan nyde roen, den åbne himmel og udsigten over markerne – samtidig med at Odense og motorvejsnettet er inden for rækkevidde? Så skal I tage et nærmere kig på Husemosevej 31 i Blommenslyst.Her får I en velindrettet villa med en god planløsning, flere gode værelser og masser af muligheder for at indrette hjemmet efter familiens behov. Boligen byder velkommen via en god entré, hvorfra der er adgang til et rummeligt bryggers med god plads til de praktiske gøremål.Køkke