Villa
Så længe har boligen været til salg
Se prisudviklingen for denne bolig samt området, den ligger i. Dyk ned i historiske data og følg markedets udvikling, så du kan blive opdateret på tendenserne i området.
Se tidslinjen for boligens historie på markedet.
Maj
Udbudt til salg på boligsiden
395.000 kr.
April
Fjernet fra boligsiden
595.000 kr.
Marts
Solgt, familiehandel
5.950.000 kr.
Maj
Udbudt til salg på boligsiden
395.000 kr.
April
Fjernet fra boligsiden
595.000 kr.
Marts
Solgt, familiehandel
5.950.000 kr.
Grafen viser udviklingen i salgspris pr. m2 i området boligen ligger i
Bemærk at der kun optræder data for de måneder, hvor der har været minimum fem handler i hver af de tre forudgående måneder.
| Navn | Pris | Boligtype | Størrelse | Salgsdato | m² pris | Afstand |
|---|
Her finder du information om grunden, miljø-forhold og interessen for boligen – alt samlet for at give dig et komplet overblik.
Se udviklingen i visninger, klik til mægler og gemt af brugere i al boligens tid på markedet
Der er 40.646 indbyggere i Assens Kommune. Kommuneskatten er på 26,1% og grundskyldspromillen på 11,2‰.
| Navn | Afstand | Trivsel | Karaktergns. |
|---|---|---|---|
| Ebberup Skole | 2,0 km | 3,6 af 6.0 | 6,9 af 12 |
| Peter Willemoesskolen | 5,6 km | 3,6 af 6.0 | 6,5 af 12 |
| Salbrovadskolen | 10,1 km | 3,7 af 6.0 | Ikke oplyst |
Åbent hus med tilmeldingskrav 10/6 - klik på billede - ?Salg af ejendom som håndværkertilbud eller til nedrivning med formål at opføre ny bolig, hvor man vil få en fed beliggenhed kun et par min. fra vandet ved Saltofte Strand, Torø huse og Aa Strand. Boligen er opført med 146 m2 og ligger ud til åbne marker og med næsten ingen trafik. - Kort afstand til Ebberup by med skole / børnehave og med godt foreningsliv. Ejendommen er under udstykning og sælges med en grund på ca. 2.000 m2. Til ejendommen hører 2 ældre udbygninger på henholdsvis 181 m2 og 57 m2??, som i dag fungerer som garage og staldbygning. Her er muligheden for fremtidig køber at skabe en skøn grund og ejendom i smukke omgivelser