


Ejerlejlighed
Så længe har boligen været til salg
Se prisudviklingen for denne bolig samt området, den ligger i. Dyk ned i historiske data og følg markedets udvikling, så du kan blive opdateret på tendenserne i området.
Se tidslinjen for boligens historie på markedet.
Juni
Prisfald
-20.000 kr. -3%
725.000 kr.
Maj
Udbudt til salg på boligsiden
745.000 kr.
2006
jan.
Solgt, alm. frit salg
656.000 kr.
Juni
Prisfald
-20.000 kr. -3%
725.000 kr.
Maj
Udbudt til salg på boligsiden
745.000 kr.
2006
jan.
Solgt, alm. frit salg
656.000 kr.
Grafen viser udviklingen i salgspris pr. m2 i området boligen ligger i
Bemærk at der kun optræder data for de måneder, hvor der har været minimum fem handler i hver af de tre forudgående måneder.
| Navn | Pris | Boligtype | Størrelse | Salgsdato | m² pris | Afstand |
|---|
Her finder du information om grunden, miljø-forhold og interessen for boligen – alt samlet for at give dig et komplet overblik.
Se udviklingen i visninger, klik til mægler og gemt af brugere i al boligens tid på markedet
Der er 59.759 indbyggere i Guldborgsund Kommune. Kommuneskatten er på 25,8% og grundskyldspromillen på 15,9‰.
| Navn | Afstand | Trivsel | Karaktergns. |
|---|---|---|---|
| Østerbroskolen | 1,1 km | Ikke oplyst | Ikke oplyst |
| Sophieskolen | 1,7 km | Ikke oplyst | Ikke oplyst |
| GULD10 | 1,9 km | Ikke oplyst | Ikke oplyst |
Velkommen til Gedservej 38A, st. Søger du en ejerlejlighed med super central beliggenhed, både til byen, togstationen m.m., så er denne måske lige noget for dig. Busstoppested lige foran ejendommen, så det er nemt at tage bybussen. Ejerlejligheden er i stueplan, så ingen trapper, bortset fra hvis du skal benytte det fælles vaskerum. Der er indlagt Fibernet/Fibia. Ejerlejligheden er lige til at tage i brug, og er udnyttet med: Entrè med garderobeplads. Flisebadeværelse med brusekabine, toilet, håndklædetørrer og vask. Pænt og nyere køkken i åben forbindelse med spiseafdeling og stue. Fra stuen er der fint kig til gårdhaven, og der er dejligt lysindfald. Pænt soveværelse (klædeskabet medfølger ikke) Parkeringsmuligheder, fælles udhus, gårdmiljø, som må benyttes af alle beboere. En ejerlighed, der vil være velegnet til par eller enlig, og både yngre og ældre. Ring og hør nærmere.