Fritidsbolig
Se prisudviklingen for denne bolig samt området, den ligger i. Dyk ned i historiske data og følg markedets udvikling, så du kan blive opdateret på tendenserne i området.
Se tidslinjen for boligens historie på markedet.
2006
Ombygning
2005
apr.
Solgt, alm. frit salg
330.000 kr.
1987
Bygget
2006
Ombygning
2005
apr.
Solgt, alm. frit salg
330.000 kr.
1987
Bygget
Grafen viser udviklingen i salgspris pr. m2 i området boligen ligger i
Bemærk at der kun optræder data for de måneder, hvor der har været minimum fem handler i hver af de tre forudgående måneder.
| Navn | Pris | Boligtype | Størrelse | Salgsdato | m² pris | Afstand |
|---|
Her finder du information om grunden, miljø-forhold og interessen for boligen – alt samlet for at give dig et komplet overblik.
Der er 1.759 indbyggere i Læsø Kommune. Kommuneskatten er på 26,3% og grundskyldspromillen på 12,7‰.
| Navn | Afstand | Trivsel | Karaktergns. |
|---|---|---|---|
| Læsø Skole og Børnehus | 4,7 km | 3,5 af 6.0 | 6,5 af 12 |
Kører du til Blåmunkevej i Læsø, kommer du til denne fritidsoblig. Er sommerhuset interessant for dig, kan du læse meget mere herunder.
Fritidsboligen er bygget i 1987 og bygget om i 2006. Inde i fritidsboligen er der 52 kvadratmeter, hvor store og små kan sysle med legetøj, familiehygge og meget mere.
Er der brug for, at børn og voksne er adskilt, er der 2 værelser at dele sig op it, så voksensnak ikke bliver forstyrret af børneleg og omvendt.
Fritidsboligen blev sidst solgt den 2005-04-06. Salgsprisen for fritidsboligen var dengang kr. 330.000.
Blåmunkevej er solgt 1 siden 1992.