Fritidsbolig
Mørkebjergvej 2Venslev, 4050 Skibby
Fritidsboligen ligger på Mørkebjergvej i Frederikssund. Er fritidsboligen interessant for dig, kan du læse meget mere herunder.
Læs mere om sommerhuset
Sommerhuset er bygget i 1933 . Inde i fritidsboligen er der 40 kvadratmeter, hvor store og små kan sysle med madlavning, spil og meget mere.
Når børnenes lege bliver for vilde, kan de voksne sende dem ind i et af de 3 værelser, så der kan blive mere ro på fællesarealerne.
Historiske priser
Boligsiden henter oplysninger om salg af dette sommerhus fra Den Offentlige Informationsserver. Desværre har den ingen information om den her fritidsbolig.
Boligen på kort
Prisudvikling
Se prisudviklingen for denne bolig samt området, den ligger i. Dyk ned i historiske data og følg markedets udvikling, så du kan blive opdateret på tendenserne i området.
Boligens historie
Se tidslinjen for boligens historie på markedet.
1933
Bygget
1933
Bygget
Prisudvikling i 4050 Skibby
Grafen viser udviklingen i salgspris pr. m2 i området boligen ligger i
Sammenlign udvikling
Bemærk at der kun optræder data for de måneder, hvor der har været minimum fem handler i hver af de tre forudgående måneder.
Solgte boliger i området
| Navn | Pris | Boligtype | Størrelse | Salgsdato | m² pris | Afstand |
|---|
Boligen og grunden
Her finder du information om grunden, miljø-forhold og interessen for boligen – alt samlet for at give dig et komplet overblik.
Radonrisiko
Radonrisikoen vurderes til at være meget lav
Internetforbindelser
BBR-oplysninger
Se flere oplysninger om boligen
Offentlig vurdering
Se seneste vurdering, eller seneste foreløbige vurdering
Området
Der er 46.358 indbyggere i Frederikssund Kommune. Kommuneskatten er på 25,7% og grundskyldspromillen på 12‰.
Udforsk Skibby
Skoler i Skibby, tæt på boligen
| Navn | Afstand | Trivsel | Karaktergns. |
|---|---|---|---|
| Fjordlandsskolen, afd. Dalby | 3,9 km | Ikke oplyst | Ikke oplyst |
| Fjordlandsskolen | 6,6 km | 3,5 af 6.0 | 6,4 af 12 |
| Fjordlandsskolen, afd. Skibby | 6,6 km | Ikke oplyst | Ikke oplyst |