


Villa/Fritidsbolig
Så længe har boligen været til salg
Se prisudviklingen for denne bolig samt området, den ligger i. Dyk ned i historiske data og følg markedets udvikling, så du kan blive opdateret på tendenserne i området.
Se tidslinjen for boligens historie på markedet.
September
Udbudt til salg på boligsiden
6.995.000 kr.
1997
Bygget
1997
maj
Solgt, familiehandel
750.000 kr.
September
Udbudt til salg på boligsiden
6.995.000 kr.
1997
Bygget
1997
maj
Solgt, familiehandel
750.000 kr.
Grafen viser udviklingen i salgspris pr. m2 i området boligen ligger i
Bemærk at der kun optræder data for de måneder, hvor der har været minimum fem handler i hver af de tre forudgående måneder.
| Navn | Pris | Boligtype | Størrelse | Salgsdato | m² pris | Afstand |
|---|
Her finder du information om grunden, miljø-forhold og interessen for boligen – alt samlet for at give dig et komplet overblik.
Se udviklingen i visninger, klik til mægler og gemt af brugere i al boligens tid på markedet
Der er 63.544 indbyggere i Hjørring Kommune. Kommuneskatten er på 26,21% og grundskyldspromillen på 16,5‰.
| Navn | Afstand | Trivsel | Karaktergns. |
|---|---|---|---|
| Hirtshals undervisningssted | 563 m | Ikke oplyst | Ikke oplyst |
| SkoleCenter Hirtshals | 563 m | 3,6 af 6.0 | 6,4 af 12 |
| Horne undervisningssted | 4,4 km | Ikke oplyst | Ikke oplyst |
Der findes gode beliggenheder - og så findes der Kystvejen 4! Denne villa må absolut være den bedst beliggende villa i Hirtshals - og samtidig er villaen super flot og har den karakteristiske "Skagen stil", med den gule facade og det røde tegltag.Villaen blev opført i 1997 og har siden fået nyt tegltag. - Alt fremstår utrolig flot og velholdt og man kan virkelig mærke, at sælger har passet godt på ejendommen.Udover beboelsen er her integreret garage samt den skønneste have omkring huset og en fo