


Andelsbolig
Så længe har boligen været til salg
Se prisudviklingen for denne bolig samt området, den ligger i. Dyk ned i historiske data og følg markedets udvikling, så du kan blive opdateret på tendenserne i området.
Se tidslinjen for boligens historie på markedet.
September
Udbudt til salg på boligsiden
694.972 kr.
1984
Bygget
September
Udbudt til salg på boligsiden
694.972 kr.
1984
Bygget
| Navn | Pris | Boligtype | Størrelse | Salgsdato | m² pris | Afstand |
|---|
Her finder du information om grunden, miljø-forhold og interessen for boligen – alt samlet for at give dig et komplet overblik.
Se udviklingen i visninger, klik til mægler og gemt af brugere i al boligens tid på markedet
Der er 79.923 indbyggere i Slagelse Kommune. Kommuneskatten er på 26,1% og grundskyldspromillen på 11,1‰.
| Navn | Afstand | Trivsel | Karaktergns. |
|---|---|---|---|
| ZBC10, Slagelse | 895 m | Ikke oplyst | Ikke oplyst |
| Marievangsskolen | 1,3 km | 3,6 af 6.0 | 6,9 af 12 |
| Nymarkskolen | 1,4 km | 3,6 af 6.0 | 7 af 12 |
Slagelse Centrum - Skøn andelslejlighed i den velfungerende andelsforening Svend & Absalon, tæt på stationen og med en meget lav boligydelseDrømmer du om en bolig midt i byen, hvor hverdagen er nem at få til at hænge sammen? I den velfungerende andelsboligforening Svend & Absalon finder du denne hyggelige lejlighed tæt på både stationen, indkøb og Slagelses mange tilbud.Lejligheden byder på en entré med plads til sko og overtøj, en rummelig stue og et godt soveværelse. Køkkenet er indrettet med