Annonce
Asteløkken 10
Sandvig, 3770 Allinge
Fritidsbolig på Asteløkken 10, 3770 Allinge

3.795.000 kr.

Beregn lån
Udbetaling 190.000 kr.
M² pris: 39.843 kr.
FritidsboligIntet energimærke
88 m²
Grund: 818 m²
4 værelser
Ejerudg.: 1.794 kr/md
Opført 1992

Kvalitetssommerhus med panoramaudsigt over Østersøen

Skal jeres kommende ferier og weekendture tilbringes med hyggelige restaurantbesøg, skøn natur og havudsigt fra terrassen? Så bør I se nærmere på dette lækre sommerhus i ...Læs mere hos mægler

Liggetid:
Nybolig: 12 dage
Boligsiden: 12 dage
Annonce

Tidligere salgspriser

29. juli

Udbudt til salg på boligsiden

3.795.000 kr.

På markedet

Maj 2005

Solgt, alm. frit salg

1.500.000 kr.

Fri handel

1999

Ombygning

Ombygningsår

Internetforbindelser

Se hvilke internetforbindelser, der er tilgængelige på adressen. Bemærk, at mobildækning ikke er oplyst.

youSee logo

Annoncør indhold

Internet fra YouSee

Få internet fra YouSee på adressen. Se hvilken hastighed du kan få på din nuværende eller kommende adresse.

Læs mere her

Boligen på kort

Boligens popularitet

Følg med i statistik på denne bolig. Statistikken tæller, så længe boligen er til salg. Statistikken nulstilles, hvis boligen skifter mægler eller bliver solgt.

1881
Visninger
903
Klik til mægler
3
Har gemt

Flere oplysninger om boligen

Se BBR-oplysninger

Boligen er sat til salg hos
Nybolig Bornholm v/Kim Moore-Kofod

Snellemark 41C, st., 3700 Rønne

Telefon: 56957828E-mail: 3700@nybolig.dk
ejendomsmægler
Leder du efter noget?

Vi har ombygget maskineriet bag Boligsiden, så din boligsøgning bliver hurtigere, bedre og sjovere. Vi arbejder fortsat på at tilføje flere elementer og funktioner. Så hvis der er noget, du mangler, er der en god sandsynlighed for, at det er lige på trapperne.

Boligsiden A/S

Kronprinsensgade 6, 2.1114 København KCVR: 12375646

De bedste nyheder direkte i din indbakke

Bliv opdateret om de seneste tendenser på boligmarkedet.